Strona: III edycja European Defence Challenge / Lean Academy

III edycja European Defence Challenge

2022-06-15

European Defence Challenge

Security - threats identification and defence strategies

ASSETs+ European Defence Challenge (EDC) to europejski konkurs mający na celu przyciągnięcie młodych talentów do przemysłu obronnego i zachęcenie ich do rozpoczęcia kariery w pracy z technologiami związanymi z obronnością.

Do udziału w konkursie zapraszamy studentów studiów I i II stopnia ze wszystkich europejskich uczelni, którzy mają pomysł, jak zastosować nowoczesne technologie do identyfikacji zagrożeń i ochrony przed zagrożeniami.

Mowa o zagrożeniach w następujących obszarach: przemysł obronny, kradzież własności intelektualnej, sprzęt wojskowy, sprzęt pomocniczy, przepływ informacji, ochrona danych, operacje wojskowe, nadzór granic i inne, w kontekście bezpieczeństwa i cyberbezpieczeństwa.

Inauguracja III edycji EDC odbyła się15 czerwca 2022.

Zapraszamy do obejrzenia WIDEO z otwarcia.

CZYTAJ WIĘCEJ O KONKURSIE: https://assets-plus.eu/challenge/