Strona: Konferencja: How AI on the edge will change industry / Lean Academy

Konferencja: How AI on the edge will change industry

Konferencja

SCIENCE FOR BUSINESS:

HOW AI ON THE EDGE WILL CHANGE INDUSTRY?

22 czerwca 2021 r.

Głębokie zmiany na całym świecie w ciągu ostatnich dwóch lat przyspieszyły cyfrową transformację w milionach firm na całym świecie. Najnowsze dane naukowców pokazują, że podczas globalnej kwarantanny biznes skoczył o 5 lat do przodu w zakresie adopcji cyfrowej przez konsumentów i biznes. Czy jesteś zainteresowany, co będzie dalej?

Naukowcy i przedsiębiorcy zapraszają do udziału w konferencji wspieranej przez projekt Planet4 w celu poznania nowych możliwości sztucznej inteligencji, uczenia maszynowego, obliczeń na krawędzi i Internetu rzeczy w Przemyśle 4.0.

Podczas wirtualnego wydarzenia liderzy Planet4 i gość specjalny podzielą się spostrzeżeniami na temat tego, jak sztuczna inteligencja wkroczy jako prawdziwy zmieniacz gier w ewolucji przemysłowej i jak edukacja z tego zakresu stanie się jedną z najważniejszych rzeczy, które pozwolą wychować nowe talenty dla inteligentnego przemysłu.

PRORAM KONFERENCJI

15.00-15.15 | The project Planet4: How to bring AI into the Industry 4.0 world. Daniele Mazzei, Assistant Professor at Computer Science Department of the University of Pisa, Lead of Planet4

15.15-15.45 | Artificial Intelligence methods in industrial problem solving: results from Planet4 research. Dorota Stadnicka, Associate Professor at Rzeszów University of Technology

15.45-16.10 | Applications of Machine Learning in Manufacturing. Rolandas Lepardinas, Chief Technology & Innovation Officer in Manufacturing Innovation Valley

16.10-16.30 | Industry 4.0: Opportunities and Challenges in modern production environment. Alexander Karl, IoT expert in Bobst Bielefeld GmbH

16.30-17.00 | Q&A

Zarejestruj się na konferencję: FORMULARZ REJESTRACJI

Czytaj więcej o projekcie

PRELEGENCI

daniele.jpg

The project Planet4: How to bring AI to Industry 4.0 World

Daniele Mazzei Adiunkt na Wydziale Informatyki Uniwersytetu w Pizie. Jest absolwentem Inżynierii Biomedycznej od 2006 roku. W maju 2010 roku obronił doktorat z Robotyki Automatycznej i Bioinżynierii na Uniwersytecie w Pizie. Jego badania koncentrują się na Przemysłowym Internecie Rzeczy oraz interakcji człowiek-robot/maszyna. Jest koordynatorem projektu PLANE4. Daniele ma wieloletnie doświadczenie w transferze technologii i jest współzałożycielem Zerynth i Fablab Pisa.

dorota.jpg

Artificial Intelligence Methods in Industrial Problem Solving: Results from Planet4 Research

Dorota Stadnicka jest profesorem uczelni na Wydziale Budowy Maszyn i Lotnictwa Politechniki Rzeszowskiej. Jej działalność badawcza obejmuje identyfikację i eliminację problemów przemysłowych z wykorzystaniem nowoczesnych technologii wspierających lean manufacturing, zrównoważony rozwój oraz cyfryzację przemysłu.

rolandas.jpg

Applications of Machine Learning in Manufacturing

Rolandas Lepardinas jest inżynierem i ekspertem w dziedzinie technologii, robotyki, mechatroniki i automatyki. Od ponad 20 lat współpracuje z przedsiębiorstwami produkcyjnymi, zarządzając przedsiębiorstwami inżynierskimi, tworząc procesy produkcyjne i technologiczne oraz uczestnicząc w projektach rozwijających innowacyjne produkty. Rolandas posiada bogate doświadczenie w realizacji projektów międzynarodowych.

alexander.jpg

Industry 4.0:Opportunities and Challenges in Modern Production Environment

Alexander Karl jest ekspertem w zakresie doradztwa IoT i planowania projektów całych połączonych systemów dla logistyki materiałów, narzędzi i danych w opakowaniach. Obejmuje to definiowanie, koordynację i przetwarzanie pakietów roboczych w dziedzinie oprogramowania i IoT. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w produkcji opakowań i rozwoju oprogramowania dla przedsiębiorstw, potrzeby i problemy odczuwane przez firmy przemysłowe są mu dobrze znane.