Strona: XII Konferencja LLA / Lean Academy

Wydarzenie upowszechniające rezultaty projektów  JANUS  PLANET4

Międzynarodowa Konferencja nt.

„Technologie Przemysłu 4.0 w rozwiązywaniu problemów przemysłowych
oraz wspieraniu procesu szkoleń i edukacji"

“Industry 4.0 technologies in solving industrial problems and supporting trainings and education process”

27 maja 2022

Sala V-1

POLITECHNIKA RZESZOWSKA

12th_conference_lla_beata_motyka.jpg
Zdjęcie: Beata Motyka

OGLĄDAJ VIDEO

Część 1 strona_startowa.jpg     Część 2 strona_startowa.jpg

PROGRAM KONFERENCJI

9.40 – 10.20 – Rejestracja uczestników

10.20 – 10.25 – Otwarcie konferencji przez kierownik Lean Learning Academy Polska Politechniki Rzeszowskiej Dorotę Stadnicką

10.25 – 10.30 – Przywitanie gości przez Prorektora ds. rozwoju i współpracy z otoczeniem Politechniki Rzeszowskiej Jarosława Sępa

10.30 – 10.45 – Programming and working in a workplace assisted by collaborative robotsDario Antonelli, Politechnika w Turynie (Wlochy)

10.45 – 11.00 – Blended learning supporting skills developmentValentina Dagienė, Uniwersytet w Wilnie (Litwa)

11.00 – 11.15 – Virtual reality in trainings and educationGuido Coppo, SynArea Consultants s.r.l. (Włochy)

11.15 – 11.30 – Educational platforms for students and employeesChrysostomos Stylios,, Dimitris Salmas,  Uniwersytet Ioannina (Grecja)

11.30 – 11.45 – Monitoring of learning process to ensure efficiencyAthanasios Christopoulos, Uniwersytet w Turku (Finlandia)

11.45 – 12.15  – Przerwa kawowa

12.15 – 12.35  – Modern didactic methods and online platforms – training in a virtual world vs. training in a training room – Joanna Małkowska, Heli-One (Poland) Sp. z o.o.

12.35 – 12.55  – The right business decisions based on business intelligence systems – Grzegorz Furgał, Pratt & Whitney  (Polska)

12.55 – 13.10  – Overview of industrial problems that can be solved using Industry 4.0 technologiesTomasz Żabiński, Politechnika Rzeszowska  (Polska)

13.10 – 13.25  – AI, IoT and Edge Computing technologies taught at universitiesJoan Navarro Martín, Uniwersytet Ramon Llull (Hiszpania)

13.25 – 13.40  – Taxonomy of Industry 4.0 Needs and Enabling TechnologiesRoberto Figliè, Uniwersytet w Pizie (Włochy)

13.40 – 13.55 – Systems engineering – conclusions from the Assets + projectAndrzej Majka, Politechnika Rzeszowska  (Polska)

13.55 – 14.00 – Podsumowanie i wnioski końcowe

14.00 – 15.00 – Obiad

15.00 – 16.00 – Wizyta w laboratorium robotyki na Politechnice Rzeszowskiej – Andrzej Burghardt, Politechnika Rzeszowska

dsc_4372-2.jpg   athanasios_christopoulos.jpg   dimitris_salmas.jpg   dsc_4352.jpg   dsc_4348.jpg   dsc_4365.jpg   dsc_4319.jpg   dsc_4300.jpg

Prelegenci i uczestnicy konferencji
Zdjęcia: Beata Motyka

MIEJSCE KONFERENCJI

Budynek V Politechniki Rzeszowskiej, sala V-1

Al. Powstańców Warszawy 12

Zgłoszenia uczestnictwa w konferencji można przesyłać do 20.05.2022

ZGŁOSZENIE UCZESTNICTWA W KONFERENCJI

KOSZT UCZESTNICTWA W KONFERENCJI

Koszt uczestnictwa w Konferencji jednej osoby to 350 PLN.

(liczba miejsc ograniczona)

KOMITET NAUKOWY

• Dorota Stadnicka  - Politechnika Rzeszowska, Rzeszów, Polska - przewodnicząca
  • Dario Antonelli - Politecnico di Torino, Italy