Strona: Program EDISON w GE Aerospace / Lean Academy

Program EDISON w GE Aerospace

2024-04-10

GE Aerospace Poland w Warszawie rozpoczęło rekrutację do programu Edison Engineering Development Program (EEDP). Jest to program, który trwa dwa lata i podczas którego uczestnicy są intensywnie szkoleni z wielu dziedzin inżynierii lotniczej (w tym za granicą) i co 6 miesięcy zmieniają zespół inżynierski, aby mieć okazję poznać i rozwijać się w różnych zagadnieniach. Co jest ważne jest to forma stałej pracy (umowa „próbna” na 6 miesięcy później na czas nieokreślony) więc po zakończeniu programu po dwóch latach absolwent programu kontynuuje pracę w wybranym zespole inżynierskim.

Program dedykowany jest studentom ostatniego semestru studiów magisterskich oraz absolwentom wydziałów inżynieryjnych.

Więcej informacji dostępnych na stronie: PROGRAM EDISON