Strona: Webinarium ASSETs+ / Lean Academy

Webinarium ASSETs+

2020-11-30

8 grudnia 2020 r. odbędzie się Webinarium nt. "Under-graduate/graduate/post-graduate prototype design" zorganizowane w ramach projektu ASSETs+. Organizatorami wydarzenia są Aalborg University i University of Bordeaux.

Na Webinarium, w ramach jednej z prezentacji, zostaną przedstawione między innymi wybrane kierunki kształcenia oferowane przez Politechnikę Rzeszowską.

Celem Webinarium jest zaprezentowanie ważnym graczom przemysłowym możliwości uczelni dotyczących wsparcia przemysłu w przygotowaniu absolwentów uczelni tak, aby ich kompetencje jak najlepiej wpisywały się w wymagania przemysłu. Z drugiej strony oczekuje się wsparcia w zakresie informacji płynących z przemysłu i dotyczących wymaganych aktualnych i przyszłych kompetencji pracowników.

Czytaj więcej o projekcie i o wydarzeniu