Strona: Identyfikacja współczesnych wyzwań biznesowych przedsiębiorstw / Lean Academy

Identyfikacja współczesnych wyzwań biznesowych przedsiębiorstw

2022-03-27

WSPÓŁCZESNE WYZWANIA PRZEDSIĘBIORSTW

Świat zmienia się bardzo szybko, a przedsiębiorstwa przemysłowe muszą nadążać za tempem zmian. Projekt PLANET4 to doskonała okazja, aby przeanalizować wyzwania Przemysłu 4.0 i wspólnie z ekspertami branżowymi i naukowcami znaleźć właściwe rozwiązania!

Zapraszamy producentów, którzy planują zastosowanie nowych rozwiązań cyfrowych lub tych, którzy już je wdrażają, do zidentyfikowania wyzwań, przed którymi stoją i wypełnienia FORMULARZA

12 wybranych problemów rozwiążą eksperci z obszaru sztucznej inteligencji (AI), uczenia maszynowego (ML) i Internetu rzeczy (IoT) z udziałem studentów podczas warsztatów PLANET4. Rozwiązanie zostanie dostarczone poprzez zastosowanie nowo opracowanej metodologii i przedstawione firmie.

KORZYŚCI:

• Przedsiębiorstwo może otrzymać rozwiązanie dla swojego problemu
  • Studenci będą się uczyć o współczesnych, realnych problemach firm
  • Wiedza o wyzwaniach przedsiębiorstw zostanie przekazana na uczelnie
  • Naukowcy będą zajmować się problemami ważnymi dla współczesnego przemysłu

Partnerstwo PLANET4 obejmuje ekspertów z prestiżowych uczelni i wiodących w branży firm. Nasze rozwiązania mogą usprawnić produkcję, obniżyć koszty operacyjne i poprawić ogólną widoczność produkcji.

ZGŁOŚ SWOJE WYZWANIE TUTAJ: https://cutt.ly/2DdnfCM

erasmus.jpg                        planet4_logo_planet4.png