Strona: Spotkanie z Ekspertem z GE Aerospace / Lean Academy

24.04.2024 godz. 12.15

L-356

Spotkanie z Łukaszem Piotrowskim

Zapraszamy studentów specjalności Lotnictwo i Kosmunautyka na spotkanie z doświadczonym ekspertem w dziedzinie planowania i realizacji projektów lotniczych. To wspaniała okazja, aby zgłębić tajniki zarządzania projektami w jednej z najbardziej wymagających branż technologicznych.

Nasz gość specjalny, Pan Łukasz Piotrowski który posiada wieloletnie doświadczenie w pracy nad zaawansowanymi projektami lotniczymi, nie tylko podzieli się swoją wiedzą i doświadczeniem, ale również zaoferuje bezpośrednie konsultacje nad projektem przygotowywanym przez studentów. To szansa, aby nauczyć się, jak skutecznie planować i realizować projekty, które spełniają rygorystyczne standardy i oczekiwania branży lotniczej.

Podczas spotkania omówione zostaną kluczowe aspekty, na które należy zwrócić uwagę przy panowaniu projektu, takie jak zarządzanie ryzykiem, przestrzeganie norm bezpieczeństwa, a także efektywne wykorzystanie zasobów. Uczestnicy będą mieli również możliwość zadawania pytań i dyskusji na tematy, które ich najbardziej interesują.